Mini Siłownia

Mini siłownia

Elementy wyposażenia: gumy oporowe, TRX, worek treningowy, liny, koła gimnastyczne.

Mini siłownia

Elementy wyposażenia: TRX, gumy oporowe, lina, koło gimnastyczne, worek treningowy, drążki.

Mini siłownia

Elementy wyposażenia: TRX, gumy oporowe, lina, koło gimnastyczne, worek treningowy, drążki.

Siłownia w ogrodzie to najlepszy sposób na utrzymanie dobrej formy każdego dnia. By ją postawić nie potrzebujesz dużej przestrzeni, na pojedynczą kostkę modułową wystarczy 8 m2 ogrodu. Zaprojektuj ją z nami.

Kostka unicube może stać na różnych powierzchniach, zarówno na betonie jak i glebie (kotwy). W naszej ofercie jest również możliwość postawienia na belkach. Siłownię ogrodową wyposażysz i dopasujesz według własnych upodobań, dzięki czemu będzie optymalnie dostosowana do preferowanych aktywności. Pozostawiamy pełną swobodę w wyborze kolorów belek, okuć czy liczby kostek modułowych. Jest też opcja wstawienia dodatkowych ścian i zadaszenia.

Taśmy TRX, drabinki, gumy oporowe oraz liny to propozycje wyposażenia, które gwarantują udany trening we własnej, spersonalizowanej siłowni ogrodowej. Równie dobrze możesz w niej powiesić hamak do jogi. Siłownia w ogrodzie jest bliska naturze, a oferowane przez nas personalizowane kostki modułowe wpisują się w każdy krajobraz. Prywatna mini siłownia na świeżym powietrzu ma mnóstwo zalet: oszczędzasz na karnecie, dojazdach, ćwiczysz bez tłumów i przy ulubionej muzyce.

Gotowa siłownia plenerowa może być w Twoim ogrodzie w ciągu dwóch najbliższych tygodni. To maksymalny czas, w którym realizujemy zamówienia. Zaprojektuj swoją mini siłownię plenerową teraz!