Kostka 3w1

Kostka 3w1

Wykorzystane elementy: siatka, leżak, fotel, piramida z liny dla dzieci

Kostka 3w1

Wykorzystane elementy: siatka, hamak, leżak, fotel, piramida z liny dla dzieci.

Kostka 3w1 to altana ogrodowa pełna możliwości. Czy altana drewniana powinna być miejscem spotkań, czy może lepszy będzie małpi gaj dla dzieci? Nie musisz już wybierać! Prezentujemy projekt- kostka modułowa uniCube, która łączy wypoczynek, spędzanie czasu z rodziną, znajomymi i aktywność dla dzieci.

Marzy Ci się drewniany plac zabaw do ogrodu dla swoich pociech? Nasze nowoczesne altany ogrodowe to prosta droga do realizacji tych marzeń. Wybierz gotową altanę ogrodową, dodaj huśtawkę, liny wspinaczkowe, uzupełnij drabinkami i małpi gaj dla dzieci gotowy.

Co dla dorosłych? Drewniana altana bardzo dobrze współgra z różnymi elementami wyposażenia ogrodów. W prezentowanym projekcie postawiliśmy na krzesła i stolik, dodatkowo fotel wiszący i leżaki. Nasza altana ogrodowa ma również hamak i siatkę- możesz ją u nas zamówić wraz z altaną. Przedstawiona na zdjęciu altana ogrodowa ma zadaszenie typu żagiel, ale możesz wybrać też kantówkę albo bez zadaszenia. Opcji personalizacji jest wiele.

Projekt dopełnia makrama, wisząca dekoracja w jasnym kolorze. Świetnie współgra z ciemnymi belkami, z których wykonana została altana ogrodowa. Już teraz stwórz swój projekt. Dzięki naszym narzędziom online to bardzo proste. Kliknij poniżej, zaprojektuj, a my zrealizujemy w maksymalnie 14 dni.