Małpi Gaj

Małpi gaj

Wykorzystane elementy: drabinka, huśtawka, ławka, drążki.

Małpi gaj

Wykorzystane elementy: zjeżdżalnia, huśtawka, liny.

Małpi Gaj

Wykorzystane elementy: drabinka, huśtawka, drążki.

Kostka modułowa uniCube to prosty sposób na stworzenie mini placu zabaw dla dzieci do ogrodu. Dzięki personalizacji kostki masz nieograniczone możliwości doboru elementów, które zawiesisz na bezpiecznej, drewnianej konstrukcji i stworzysz nowoczesne miejsce do zabawy dla dzieci i do relaksu, którego z pewnością będzie zazdrościł każdy sąsiad! Wystarczy tylko dodać huśtawki, liny, drabinki, drążki i inne akcesoria w zależności od wieku i zainteresowań dzieci.

Do wyboru są różne kolory kostki modułowej, od ciemnych po jasne. Dodatkowe ściany, zadaszenie, siatka w środku- to gotowy pomysł na bezpieczny, drewniany małpi gaj dla dzieci. Są różne opcje łączenia kolorów ścian. Każda z nich w innej barwie? Dlaczego nie. Małpi Gaj może być otwarty bądź z zadaszeniem- żagiel albo kantówka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nawet gdy pada deszcz, dziecko nie siedzi w domu.

Mini plac zabaw w ogrodzie to świetny sposób na zapełnienie dzieciom czasu w sposób aktywny, obok domu. Huśtawki dla dzieci do ogrodu to podstawa, a Małpi Gaj, który stworzysz dzięki kostce modułowej Unicube to dużo więcej. Nasze mini place zabaw to przestrzeń do aktywności i relaksu dla dzieci i dorosłych. Ogrodowy Małpi Gaj wyposażysz nie tylko w huśtawki, ale także w bujaki do ogrodu, liny wspinaczkowe, pierścienie gimnastyczne, drabinki dla dzieci do ogrodu, drążki. Taki drewniany plac zabaw do ogrodu to najlepsze co możesz podarować dzieciom.